Dentysta Praga to strona, na której możecie Państwo zapoznac się z ofertą mojego gabinetu dentystycznego. Tutaj znajdziecie informacje, jaki zakres usług wykonuję jako praktykujący od wielu lat stomatolog. Praga warszawska jest miejscem, w którym przyjmuję moich pacjentów nie tylko z okolicy, lecz także z odleglejszych dzielnic miasta.
Jestem lekarzem z wieloletnim doświadczeniem. Największe zadowolenie i satysfakcję z pracy, sprawia mi piękny uśmiech moich pacjentów. Estetyka to moja specjalność. Wykonuję zarówno licówki kompozytowe jak i korony porcelanowe.

Dentysta Praga

Stomatolog Praga

 

 

 

 

 

Protezy elastyczne to jedno z nowości w dziedzinie protetyki. Dostępne w ofercie mojego gabinetu protezy elastyczne to jedna z nowości w dziedzinie protetyki. Są szybko adoptowane przez pacjentów i mają ładny, naturalny wygląd. Z protezą elastyczną nikt nie pozna, że Twoje zęby nie są wytworem natury!

 

Ceny usług nie są wygórowane i dostępne dla każdej kieszeni. W moim gabinecie zawsze powita Państwa życzliwy, dbający o Wasze dobre samopoczucie, wysoce profesjonalny stomatolog. Warszawa Praga, ul. Jagiellońska 3. Zapraszam! Zakres działalności:
-stomatologia zachowawcza,

-leczenie kanałowe czyli endodoncja,

-chirurgia stomatologiczna czyli usuwanie zębów,

- protetyka.

W zakresie protetyki wykonuję korony porcelanowe,wkłady koronowo-korzeniowe, protezy szkieletowe, protezy elastyczne i acetalowe.

Dentysta na Pradze